کد خبر : 122265
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 فوریه 2021 - 14:39

پاسخ سید سعادت حسین پور به غلامرضا تاج گردون

پاسخ سید سعادت حسین پور به غلامرضا تاج گردون

اثبات نیوز؛     سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ؛ وقتی جوابیه جناب آقای غلامرضا تاج گردون را خواندم نسبت به ایشان حس ترحم و دلسوزی بیشتری پیدا کردم.  به واسطه همین حس بدنبال جواب دادن به ایشان نبودم اما بعد از تأملی به این نتیجه رسیدم که نه در جواب ایشان بلکه جهت

اثبات نیوز؛

 

 

سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ؛

وقتی جوابیه جناب آقای غلامرضا تاج گردون را خواندم نسبت به ایشان حس ترحم و دلسوزی بیشتری پیدا کردم. 

به واسطه همین حس بدنبال جواب دادن به ایشان نبودم

اما بعد از تأملی به این نتیجه رسیدم که نه در جواب ایشان بلکه جهت روشنگری در موضوع مقایسه فعل و انفعالات عمرانی دولت ها در نظام جمهوری اسلامی در زمان تصدی نمایندگی حاج سید قدرت الله حسینی و مقایسه با عملکرد دولت ها در زمان هشت ساله نمایندگی ایشان و همین طور خط بطلانی بر آرا پاک و انتخابش توسط مردم حوزه باشت و گچساران که ایشان مدعی ان است چند خطی روشنگری کنم تا هم استانی ها و بشکل ویژه همشهریانم در باشت و گچساران اگاهانه تر قضاوت کنند.

خدمت شما جمله ای از امام حسین علیه السلام عرض شد که به دشمنانش فرمود : اگر مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید.

دشمنان امام حسین در ظاهر نماز می خواندند روزه می گرفتند حلال و حرام ظاهری را بجا می آوردند کتابشان قران ، قبله آنان کعبه، پیامبرشان رسول الله و معتقد به خدا و روز قیامت بودند. خیلی از آنها شب عاشورا غسل شهادت در کنار رود فرات بجا آوردند، و این همان

مسلمانی است که خیلی از ما در ظاهر داریم.

اما شکم هایشان از حرام پرشده بود بنحوی که امام باور داشت که انها ازمسلمانی عبور کرده اند لذا انها را توصیه به ازادگی کرد.

جنابعالی برای اثبات شایستگی خود شروع به سیاه نمایی از کار دیگر نمایندگان سابق کردید لذا توصیه به آزادگی شد،

چرا انچه که شما سعی در تلقین ان به توده های مردم دارید از مرام مسلمانی بدور است، وگرنه حداقل طبق انچه خود را در یک ملاقات خصوصی توصیف کردید در ظاهر مسلمانی صدها قدم از من جلو تر هستید.

لذا باور دارم که شما معنای سخن را گرفتید اما بدنبال فرافکنی برآمدید.

 

برگردیم بشکل مشتی نمونه خروار چند طرح را مرور کنیم بعد جنابعالی و خوانندگان قضاوت کنید که آیا حق می دهید اینچنین قضاوت به آزادگی گردید.

شما مدام از دوبانده شدن جاده باشت و گچساران گفتید. نمایندگان گذشته از این چهل و پنج کیلومتر قریب به سی کیلومتر ان را تحویل دادند شما چطور در پانزده کیلومتر ان بعد از هشت سال هنوز مانده اید و دم از توسعه و آبادانی از طرف خود می زنید و سیاه نمایی نسبت به گذشتگان انجام می‌دهید؟

جنابعالی در بخش فرودگاه گچساران کاری که توسط اقایان جعفری و حسینی پیگیری و انجام شده بود و براساس مستندات موجود کوچکترین نقش را حتی در پیگیری و انحام اندک باقیمانده ان نداشتید و فقط مانند سایرین توسط مدیر عامل وقت نفت در جلسه افتتاح دعوت شدید.

 

بخش باشت بشکل غیر قابل باوری با جمعیت بیست هزار نفر شهرستان شد.که اینکار را جنابعالی ستایش کردید.

  اداراتی در این شهر بشکل استیجاری راه اندازی شد شما برای چند ساختمان ان توانستید اعتبار کسب کنید وبعداز ان در طول ۸ سال چند اداره و نهاد آن شهرستان دائر گردید و بوستان که به بخش ارتقا یافت در ۸ سال، چه کار مهمی در این بخش انجام دادید؟

شما قطعا بیش از عوام اگاه هستید تغییر بخشداری به فرمانداری در ردیف بودجه برای ان حوزه چه تاثیرات مثبتی دارا می باشد.

چند کار علمی و فرهنگی در سطح همین دانشگاه پیام نور در این شهرستان انجام دادید؟

نمایندگان گذشته شبکه آبیاری دشت لیشتر و آبرسانی به شهر دوگنبدان و گرفتن امتیازاتی جهت حق آبه از سد کوثر انجام دادند شما بعد از هشت سال به امام زاده جعفر با شرایطی که از پیمانکاری تا زمین های زراعی ذی نفع بودید آب رساندید. ازطرفی بدون اخذمجوز حق آبه زمینهای خان احمد را با هزینه مردم به کجا رساندید؟ (سرفرصت بیشتر درمورد این موضوع روشنگری می کنیم)

 

شما کتابخانه ای برای محله سادات راه انداری کردید. اسلاف گذشته شما مکانی ورزشی در ان راه اندازی کردند.

 بافت فرسوده را که در دولت احمدی نژاد آغاز شده بود و چند خانه در پل بردستانی هم خریداری و تخریب شده بود، شما ان را به نیمه راه رساندید. نماینده گذشته و دولت همسو مسکن مهری با چند هزار واحد برای نیازمندان، ساختند. 

در حوزه بهداشت و درمان متر بردارید و یه متراژ بزنید بعد با ۸ سال نمایندگی خود مقایسه کنید.

در حوزه دانشگاهی و راه اندازی دانشگاه جدید و همین طور ارتقأ علمی دانشگاه چهار سال با ۸ سال خود مقایسه کنید.( دانشگاه پیام‌نور و دانشگاه نفت و سه مرکز علمی کاربردی در دوره قبل از شما ).

شما چند مرکز دانشگاهی جدید راه اندازی کردید؟

_ در حوزه برق ایجاد دو ایستگاه برق مسکن مهر و زاگرس و بهسازی کل شبکه برق شهر در دوره قبل از شما بود و شما ….. 

_ در دوره قبل از شما برای اولین بار برای ۷۵ درصد قبور شهدا بارگاه ساخته شد ولی در طول ۸ سال گلزار شهدای گچساران یک ترانس نیاز داشت و تامین نشد.  

_ در حوزه ورزش در باشت و گچساران ۵ سالن ورزشی استاندارد و ۲ استخر سر پوشیده و زمین ورزش ده روستا ساخته شد. در حالیکه در ۸ سال ….. فقط چند زمین چمن مصنوعی…..

– در حوزه استفاده از نخبه های شهرستان در مرکز استان یک چرتکه بیندازید ببینید کارنامه نماینده قبل از شما قوی تر بوده یا جنابعالی،

جناب آقای حسینی ۲۶، مدیر کل و معاون مدیر کل و معاون استاندار از نخبه های این حوزه در مرکز استان با رایزنی،و شعار عدالت محوری برپایه منطقه ای مسؤولیت داد ان هم در شرایطی که کارش به مراتب سخت تر از جنابعالی بود چرا که دولت قریب دو سال قبل تغییر کرده بود و همه پست ها را دوستان اصولگرای ایشان از سایر حوزه ها تصاحب کرده بودند.

اما شما تنها نماینده اصلاحات دراستان بودید که به نوعی ماشین امضا دولت اعتدال در امر بودجه بودید.از این امتیاز جهت پرورش نخبه های این دو شهرستان چه اندازه از پتانسیل خود استفاده کردید؟

 

این ها مشتی نمونه خروار بود، لذا حق بدهید وقتی مدعی می گردید دیگر نمایندگان بدنبال امور شخصی دوستان و یاران خود بودند توصیه کنیم که اینچنین قضاوت دیگران و تلقین ان به مخاطبان که دیگران بفکر عمران و آبادانی این دیار نبودند ،من امیر کبیر این دیارم از مرام مسلمانی و آزادگی دور بدانیم.

((مطمئن باشید که در سطح کلان نقدهای بزرگی به شما به عنوان ذی حساب سه هزار خانواده و همین طور نقش شما و دوستان اصلاح طلب جنابعالی در برجام وموارد مشابه که مؤید این است که شخصیت شما و دوستان به امیر کبیر نزدیک تر یا میرزا آغا خان نوری و اعوان و انصارش وارد می دانم که اگر تا امروز بیان نشده، از سر حجب و حیا و ارادتی بوده که تا به امروز از طرف من باقی مانده))

اما احتمالا در آینده نه چندان دور نوشتنش اجتناب ناپذیر باشد.

 

درمورد حضور و عدم حضور جنابعالی در گذشته و حال انتخابات هم نیش و کنایه ای آمدید.

اول اینکه شما هستید که پا تو کفش ما می کنید تا ما مجبور به واکنش شویم و 

دیگر اینکه

 مگر شما در انتخابات حضور ندارید؟

 

همین چند وقت پیش بود که یک شو راه انداختید که این چند صد طرفدار من صلاحیتشان بیشتر ازاکثریت نمایندگان فعلی است بعد از ان جمع طبق پیشبینی کسانی که به خوبی به روحیات شما آشنایی داشتند، دست برادر را بالا گرفتی و بشکل تلویحی به طرفدارنت فرمودی شما همه شخصیت نماینده بودن را دارید (بشنوند اما باور نکنید) اما این حاج ساسان کپی برابر اصل خودم هستند!!!

لذا نگویید حضور ندارم، بگویید در قامت برادر این بار ظهور کرده ام.

ا‌گرغیر از این است به شکل صریح بیان دارید و یا جسارت این را داشته باشید از یکی از آن چند صد نفر حمایت کنید.

گفته اید انتقام سخت…

این انتقام سخت را از کی می خواهید بگیرید؟

 همان قانونی که یک روز شما را تا رئیس کمیسیون برد، یک‌روز هم گفت نباید باشید. مواظب باشید این انتقام سخت شما سوبرداشت از انتقام به نظام جمهوری اسلامی قلمداد نشود.لذا آخر و عاقبت نیکی از این انتقام که سر می دهید نمی بینم.

و خود بهتر از هرکسی اگاه هستی جهت این انتقام علل و عوامل اصلی که مسبب اصلی اش خود جنابعالی بوده اید، علت و عوامل ان فرااستانی است،لذا آدرس غلط ندهید.

 

و کلام اخر فرمودی مردم جواب ما را داده و خوب را پیروز بلامنازع چند دوره دانسته اید،

شما در بهترین حالت این دوره بیست هزار رای داشتید

و مابقی ان شعبده بازی و فن کوزه گری بود که اگر اکثریت مردم ندانند خود جنابعالی و خواص می دانند که چطور خلق شد تا شما از صندوق ها بیرون آمدید.

  حداقل دو مرتبه اشخاص حقیقی و حقوقی را در گروه مشترک متهم به تقلب و تخلف کردم و به انها اظهار داشتم اگر غیر این اتفاق افتاده شکایت و ادعای شرف نمایند، یا من می توانم ان را اثبات کنم و سبب برگ برنده ام در انتخابات و حذف همیشگی شما از هر انتخابات مردمی می گردم یا نمی توانم و هر حکمی قوه عدلیه جمهوری اسلامی بدهد با آغوش باز می پذیرم.

اما باور دارم در هیچ انتخابات پاکی شما شانسی روبروی جناب آقای سید قدرت الله حسینی ندارید، لذا توقع هست این باور آرا پاک و قبولی با رای مردم را برای عوام و طرفداران متعصب خود بگذارید و جنابعالی با احتیاط بیشتری ان را تکرار کنی.

در پایان جمله ای از دکتر احمدی نژاد را با اندکی تغییرات به عاریه می گیرم و تقدیم جنابعالی می کنم(که شاید ان جمله سید به جنابعالی حمایت تمام قد من از این شخصیت والا که اوست شایسته لقب امیر کبیر ایران و جریانش و ترکش هایی بوده که ممکن است صراحت بیان من بهانه را بدست بهانه گیران دهد تا موجب گله مندی از سید گردند.)

جناب آقای تاج گردون فامیل،دوست و همشهری من،من به شما علاقه دارم، شما را دوست دارم، توصیه می کنم بیش از این در باتلاقی که برای خود بوجود آورده ای دست و پا نزنید که عاقبت غرق غرق می شوید.

منم دوست ندارم بیش از این ، شکاف عظیمی که از اسفند نود و هشت با تخلف و تقلب بوجود آوردید، عمیق تر گردد..

 

با صمیمانه ترین احترام ها.

مخلص شما و همه عزیزان هم استانی 

سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ.

 

 

انتهای خبر/

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.