کد خبر : 123120
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 25 فوریه 2021 - 18:55

نامه ای به تاج گردون

نامه ای به تاج گردون

اثبات نیوز؛   پویا رضایی رزمنده عزیز جناب آقای غلامرضا تاجگردون امروز شما را نه به عنوان یک سیاست مدار که همواره ثابت کردید مادامی که ابزار قدرت در اختیارتان است به بدترین و نامرسوم ترین شکل از آن استفاده میکنید و این در مرام یک انسان کیس نمی گنجد و نه به عنوان یک

اثبات نیوز؛

 

پویا رضایی

رزمنده عزیز جناب آقای غلامرضا تاجگردون

امروز شما را نه به عنوان یک سیاست مدار که همواره ثابت کردید مادامی که ابزار قدرت در اختیارتان است به بدترین و نامرسوم ترین شکل از آن استفاده میکنید و این در مرام یک انسان کیس نمی گنجد و نه به عنوان یک فرد تحصیل کرده که صحت و اصالت مدرک تحصیلی تان نیز تا کنون مورد تردید است بلکه شما را به عنوان رزمنده و پیشکسوت جبهه و جنگ مورد خطاب قرار میدهم.

همانطور که بر کسی پوشیده نیست اولین درس و اولین نماد جهاد از خود گذشتگی برای حفظ جان و مال و آرامش مومنان است اما متاسفانه رفتار یک سال گذشته شما هیچ شباهتی به رفتار یک مجاهد هشت سال دفاع مقدس نداشته و بنده و بخش زیادی از جامعه را به عنوان جوانان نسل سوم انقلاب دچار سردرگمی و سوالات فراوان کرده است.

بیش از یک سال از رد اعتبارنامه شما توسط مجلس شورای اسلامی میگذرد و در طول یک سال بیانیه ها و اظهارات مکرر و مداوم شما موجب بدبینی بیشتر جوانان این خطه به نظام و انقلاب شده است و این سوال به وجود می آید که عایدات این مجلس که به ظن شما ناکارآمد و ضعیف بوده است چیست که لحظه ای برای کسب کرسی آن آرام و قرار ندارید و برای رسیدن به آن حتی احساسات و عواطف جوانان را نیز مورد هدف قرار داده اید.

جناب آقای تاجگردون در طول یک سال گذشته به کرات از دفاع از حق مردم و بازپسگیری رای مردم سخن گفتید آیا تا کنون به این فکر کرده اید که بیش از هفتاد درصد واجدین شرایط به رقبای شما رای داده و یا اصلا رای نداده اند که این بیانگر بی اعتمادی بیش از هفتاد درصد جامعه به شما و مجلسی که جولانگاه عوام فریبان و سودجویان بوده میباشد.

جناب تاجگردون در ویدئویی که به مناسبت سالگرد انتخابات منتشر کردید با ساده انگاری مردم موضوع قتل دلخراش مهمان شهرمان را مطرح کردید اما فراموش کردید چه کسی برای ایجاد محبوبیت بین مردم خود را میرشکار مینامید و باعث تحریک احساسات جوانان و ایجاد علاقه بیش از پیش به استفاده ناصحیح از سلاح شد.

گویا فراموش کردید که در میتینگ های انتخاباتی چه کسی استفاده از سلاح های غیر مجاز مرسوم بود و با آگاهی کامل استفاده از آن را به نوعی رقابت تبدیل کردید.
بر کسی پوشیده نیست که جوانان برای مورد توجه قرار گرفتن توسط شما و احقاق حقشان ناچار به چه نوع رفتاری بوده و هستند و فراموش نکنید چه کسی مروج رفتارهای خطر آفرین بوده است.

رزمنده عزیز طی چند ماه گذشته جهت پیشبرد اهداف خود به کرات ماجرای دوست و دشمن و انتقام را مطرح کردید حال چند سوال مطرح است اول اینکه آیا در دین مبین اسلام فرد مومن میتواند برادر مومن خود را دشمن بخواند که اگر چنین باشد بدون شک در کوران انتخابات آتی هرگونه رفتار را با دشمن خود مجاز میدانید و این مردم هستند که آسیب میبینند.

دوم اینکه اخیرا بارهای بار از واژه انتقام به عنوان کلید واژه انتخابات آتی توسط نزدیکان و تیم رسانه شما استفاده شده و سوال اینجاست که از چه کسی یا کسانی و چگونه قصد انتقام گیری دارید؟

انتقام از هفتاد درصد مردمی که به شما رای ندادند و یا از مجلسی که مصرانه قصد کسب کرسی آن برای برادرتان را دارید و آیا با وجود حس انتقام ورود برادر گرامیتان به مجلس به نفع مردم دو شهرستان است؟

رزمنده عزیز جناب آقای تاجگردون بدون شک مسیر خدمت به مردم و کشور جدای از مسیر انتقام و ایجاد دو دستگی دوست و دشمن در جامعه است و عقل سلیم دلیل این همه تکاپوی نامتعارف را چیزی فراتر از شوق خدمت میبیند.

 

 

انتهای خبر/

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.