کد خبر : 123491
تاریخ انتشار : جمعه 5 مارس 2021 - 14:49

مدیریت یک جریان یا لیدر خانوادگی؟؟؟انتخاب تاجگردون کدام است؟؟؟

مدیریت یک جریان یا لیدر خانوادگی؟؟؟انتخاب تاجگردون کدام است؟؟؟

اثبات نیوز؛   مدیریت یک جریان یا لیدر خانوادگی؟؟؟انتخاب تاجگردون کدام است؟؟؟ به قلم سیدابراهیم یزدان خواه چه پذیرای این مطلب باشیم و چه نباشیم چه باب میل ما باشد چه نباشد در سالیان اخیر و دو دوره گذشته غلامرضا تاجگردون نه تنها بواسطه عملکرد بی سابقه یک نماینده مجلس از قبل از انقلاب تا

اثبات نیوز؛

 

مدیریت یک جریان یا لیدر خانوادگی؟؟؟انتخاب تاجگردون کدام است؟؟؟

به قلم سیدابراهیم یزدان خواه

چه پذیرای این مطلب باشیم و چه نباشیم چه باب میل ما باشد چه نباشد در سالیان اخیر و دو دوره گذشته غلامرضا تاجگردون نه تنها بواسطه عملکرد بی سابقه یک نماینده مجلس از قبل از انقلاب تا کنون در سطح شهرستان بلکه با کمک به طرح های استانی به میزان مقبولیت و محبوبیت رشک برانگیزی دست یافت که همین امر موجب تعیین یک وزن سیاسی برای ایشان در منطقه جنوب و حتی سطح کلان حزبی و جریانات سیاسی کشور شده است.

وزنی که باعث شده ایشان بعنوان نفر اول اصلاح طلبی در جنوب کشور و به نوعی سیاستگزار این حزب در منطقه تبدیل شود.

اما تاجگردون در تمام این چند سال و حتی از زمان تحصیلات رفیقی شفیق و نزدیک تر از برادری به نام عبدالرحیم الرحیمی داشت.کسی که در سمت فرماندار گچساران مهر تاییدی به اثبات برادریش به تاجگردون زد.

مدیریت قوی و عدالت محور و ایجاد تعامل بین فرمانداری و عموم مردم،باعث شده بود تا ضعف سایر مدیران منتصب به تاجگردون کمتر به چشم بیاید و نوک پیکان انتقادات و هجمه ها علیه تاجگردون کمی،کمترشود.

نظارت بی عیب و نقص رحیمی بر پروژه های که تاجگردون مسئول تامین بودجه آنها بود باعث شده بود تا تاجگردون با خیال راحت از گچساران و سکاندارش به سایر امور موکلین خود و دفاع از حقوقشان در مجلس بپردازد.

اما گاهی همه چیز آنطور که خوب است پیش نمی رود.

دخالتهای بی مورد و نابجا عده ای در امور فرمانداری که با قاطعیت رحیمی به درد بسته می خورد باعث شد رحیمی با پایان دوره فرمانداریش در گچساران عطای این پست را به لقایش ببخشد و سعی در هجرت از آب و خاک خود کند و این به معنای از دست دادن بازوی راست تاجگردون و قوی ترین عنصر تیمی او شود که هرگز این خلاء برای او پر نشد.

با اتفاقات پیشامد کرده برای تاجگردون در مجلس یازدهم که آشکارا تخلفات روشنی نیز صورت گرفت،اینبار با توجه به اینکه طبق قانون خود تاجگردون نمی توانست در انتخابات میاندوره مجلس کاندید شود و طبق جلسه ای که تاجگردون شخصاً بانی آن بود رحیمی پس از اطمینان از عدم حضور نزدیکان تاجگردون خصوصاً برادر ایشان(ساسان تاجگردون) و پس از کسب رخصت از یارغار و دوست و همراه همیشگی خود غلام تاجگردون،از قصد حضور در انتخابات میاندور مجلس یازدهم می گوید و رسماً بحث کاندیداتوری خود را با هماهنگی با غلام تاجگردون علنی می کند.

اما در این بین پس از گذشت چندین ماه از مسائل به اختصار ذکر شده،به ناگاه غلام تاجگردون بجای ادای دین برادری به رحیمی،با یک اشتباه محاسباتی و میدانی اقدام به علم کردن برادر خود ساسان تاجگردون می کند تا بیشتر به عمق این جمله ژوزف گوبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی و هیتلر پی ببریم که شخصیتهای بزرگ اشتباهات بزرگ هم مرتکب می شوند.

تاجگردون که به خوبی از ضعفهای ساسان و نبودش در منطقه و وجاحت و مقبولیتش در بین عموم آگاه است نه تنها با این جابجایی اشتباه مهره،خود و رحیمی را در مقابل رقیب مشترک کیش کرده است بلکه باعث شده است تمام کسانی که به او رای داده اند دچار تردید انتخاباتی شده و در نتیجه یا منتظر نتیجه تایید صلاحیت ها در سال جدید باشند یا دچار پراکندگی آرا حتی به سمت رقیب شوند.

آشکارا روشن است تاجگردون با این کار بجای رهبری و مدیریت جریان حزبی،دست به یک خودکشی سیاسی زده که عواقب آن جزء بازی دو سر باخت برای او نخواهد بود.
بازی که در آن بدون تعامل با رحیمی و حمایت تمام قد از او،نه تنها پیروزی نصیب برادرش(ساسان) نخواهد شد بلکه رقیب دیرینه را به راحتی و با یک بلیط شانس روانه بهارستان خواهد کرد.

حال انتخاب با تاجگردون است؛
مدیریت جریان حزبی یا لیدر خانوادگی؟؟

 

 

 

انتهای خبر/

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.