کد خبر : 121853
تاریخ انتشار : شنبه 16 ژانویه 2021 - 1:31

ساندویچ پانل‌های آریا بارون: بهترین ساندویچ پنل های ایران

ساندویچ پانل‌های آریا بارون: بهترین ساندویچ پنل های ایران

اثبات نیوز؛     ساندویچ پانل‌ها را می‌توان یکی از عالی‌ترین تجهیزاتی در نظر گرفت که می‌توانند جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی ساختمان باشند. برای ساخت ساختمان، انبارها و دیگر مکان‌های قابل سوکت استفاده از ساندویچ پانل می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. ساندویچ پانل‌های تولید شده توسط برند آریا بارون دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به

اثبات نیوز؛

 

 

ساندویچ پانل‌ها را می‌توان یکی از عالی‌ترین تجهیزاتی در نظر گرفت که می‌توانند جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی ساختمان باشند. برای ساخت ساختمان، انبارها و دیگر مکان‌های قابل سوکت استفاده از ساندویچ پانل می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. ساندویچ پانل‌های تولید شده توسط برند آریا بارون دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی است که در ادامه این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

علت نام گذاری ساندویچ پانل‌ها را می‌توان به دلیل ساختار لایه لایه بودن آن‌ها در نظر گرفت. ساندویچ پانل تولید شده توسط برند آریا بارون توس از سه لایه تشکیل شده است که در ساختاری سبک طراحی و تولید می‌شوند.  در کنار هم قرار گرفتن این سه لایه باعث شده است که ویژگی‌های مختلفی در این محصول به وجود آید. مهم‌ترین‌ ویژگی ساندویچ پانل را می‌توان سبکی و سرعت ساخت و ساز آن‌ها در نظر گرفت.

ساندویچ پانل‌ها را می‌توان بر اساس موارد مختلفی تقسیم بندی کرد، یکی از رایج‌ترین نوع تقسیم بندی‌ها، تقسیم بندی بر اساس نوع لایه عایق است که به ۳ نوع ساندویچ پانل پلی یورتان، ساندویچ پانل پشم سنگ و ساندویچ پانل پلی استایرن اشاره کرد.  همچنین بر اساس نوع کاربرد هر ساندویچ پانل، می‌توان ساندویچ پانل‌ها را به ۴ دسته ساندویچ پانل‌های سقفی ساندویچ پانل‌های دیواری، ساندویچ پانل‌های کلین روم و ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای تقسیم بندی کرد. در ادامه بیشتر در رابط با ساندویچ پانل‌های آریا بارون صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

ساندویچ پانل اریا بارون

ساندویچ پانل چیست؟

همان طور که گفته شد ساندویچ پانل یکی از مصالح ارزان، سبک و با استحکام ساختمانی است که در حال حاضر از آن به جای دیگر مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. علت نام گذاری این محصول با نام ساندویچ پانل آن است که این محصول از ۳ لایه تشکیل شده است. ساندویچ پانل‌ها به دلیل دارا بودن وزن بسیار سبک و همچنین  نصب سریع و آسان آن‌ها در حال حاضر استفاده بسیار زیادی از آن‌ها در صنعت ساختمان سازی می‌شود.

هر ساندویچ پانل تولید شده توسط برند آریا بارون توس از ۳ لایه رویه، عایق و زیره تشکیل شده است. وابسته به آن که از این محصول قرار است در چه محیط و تحت چه شرایطی استفاده شود، لایه‌های ساندویچ پانل می‌توانند متفاوت باشند. در ادامه به بررسی دقیق ساندویچ پانل‌های تولیدی کارخانه آریا بارون توس خواهیم پرداخت.

انواع ساندویچ پانل آریا بارون توس

این کارخانه در حال حاضر ساندویچ پانل‌های متنوعی در طرح و مدل‌های گوناگونی طراحی و تولید می‌کند. اگر بخواهیم ساندویچ پانل‌های تولید شده توسط آریا بارون را بر اساس نوع لایه وسط مورد بررسی قرار دهیم.

 1. ساندویچ پانل پلی یورتان
 2. ساندویچ پانل پشم سنگ
 3. ساندویچ پانل پلی استایرین

۳ محصولی است که این کارخانه طراحی و تولید کرده است و در حال حاضر علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، توانسته است محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر کند.

اریا بارون

از نظر کارکرد ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس به ۴ دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند.

 1. ساندویچ پانل سقفی
 2. ساندویچ پانل دیواری
 3. ساندویچ پانل کلین روم
 4. ساندویچ پانل سردخانه‌ای

لینک سایت آریا بارو نبرای مشاهده اطلاعات دقیق در مورد ساندویچ پنل های سقفی >  اینجا کلیک کنید

کاربردهای ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس

وابسته به آن که از چه نوع ساندویچ پانلی استفاده می‌شود، کاربردهای آن می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی از ساندویچ پانل‌های تولید شده توسط برند آریا بارون می‌توان برای ایجاد پوشش دیوار و سقف ساختمان‌ها مسکونی، تجاری، آموزشی، اداری، سالن‌های ورزشی، سالن‌های صنعتی، کلین روم‌ها، سردخانه‌های نگهداری مواد غذایی، سوله‌های گل و گلخانه، سوله‌های کشاورزی، سیلو‌ها، مرغداری‌ها  و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده کرد.

اصلی‌ترین دلیل آن که استفاده از ساندویچ پانل‌ آریا بارون توس منطقی است را می‌توان کیفیت بالای محصول و همچنین به صرفه بودن استفاده از این محصول برای ساخت و سازها در نظر گرفت.

وابسته به آن که قرار است از ساندویچ پانل در چه محیطی استفاده کنید نوع لایه‌های آن می‌تواند متفاوت باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربردهای ساندویچ پانل آریا بارون توس پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به وب سایت آریا بارون توس بزنید.

بررسی کیفیت ساندویچ پانل آریا بارون توس

پارامترها و موارد مختلفی وجود دارد که به واسطه آن‌ها می‌توان از با کیفیت بودن یک ساندویچ پانل اطمینان حاصل کرد. در ادامه به بررسی کیفیت ساندویچ پانل‌های تولیدی توسط برند آریا بارون خواهیم پرداخت.

جنس و ضخامت ورق مورد استفاده در ساندویچ پانل

همان طور که عنوان شد هر ساندویچ پانل فارغ از نوع و کارکردش از ۳ لایه تشکیل شده است، لایه رویه و زیره ساندویچ پانل تولید شده تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی ساندویچ پانل خواهد داشت.

کارخانه آریا بارون توس برای لایه رویه و زیره ساندویچ پانل‌های خود از ورق گالوانیزه و آلوزینک استفاده می‌کند. کیفیت بالای نوع ورق‌های استفاده شده در ساندویچ پانل‌های آریا بارون باعث شده است که محصولات تولیدی توسط این برند توان رقابت با نمونه‌های خارجی خود را داشته باشد و به کشورهای همسایه نیز صادرات شود.

لایه عایق ساندویچ پانل آریا بارون توس

در کارخانه آریا بارون توس ساندویچ پانل‌های با ۳ عایق متفاوت طراحی و تولید می‌شوند. پشم سنگ، پلی یورتان و پلی استایرن ۳ عایق مورد استفاده برای انواع ساندویچ پانل‌های تولیدی برند آریا بارون توس است. هر کدام از این عایق‌ها دارای ویژگی و همچنین کاربرد خاصی است که برای اطلاعات بیشتر و خرید ساندویچ پانل آریا بارون توس می‌توانید با شماره‌ ۰۵۱۳۶۲۲۸۸۰۰ تماس حاصل نمایید.

عایق بودن در برابر سرما و گرما

از دیگر مواردی که باید در هنگام خرید ساندویچ پانل به آن توجه داشته باشید، عایق بودن ساندویچ پانل است. بر اساس تست‌های انجام شده روی ساندویچ پانل‌های آریا بارون مشخص است که در خانه‌هایی که از ساندویچ پانل‌های آریا بارون استفاده شده است، هدر رفت انرژی به میزان زیادی کاهش یافته است.

تکنولوژی و دستگاه‌ها تولید کننده ساندویچ پانل

با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی لزوم داشتن اطمینان از استفاده از دستگاه‌های به روز برای ساخت ساندویچ پانل یکی از مواردی است که می‌تواند در کیفیت ساندویچ پانل تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

کارخانه آریا بارون توس با استفاده از جدیدترین خط تولید ساندویچ پانل در ایران، تاکنون توانسته است محصولات مختلفی را برای مصرف داخل و همین طور ارسال به کشورهای همسایه تولید کند. کیفیت بالای محصولات این برند باعث شده است که همواره تولیدات این کارخانه یکی از رقیبان سرسخت برندهای خارجی باشد.

ساندویچ پانل اریا بارون توس

مزیت‌های استفاده از ساندویچ پانل‌های آریا بارون

مزیت‌های مختلفی را می‌توان برای استفاده از ساندویچ پانل در نظر گرفت. که از جمله این موارد می‌توان به موارد مطرح شده در ادامه بسنده کرد.

 • قیمت بسیار مناسب و اقتصادی
 • کیفیت بسیار بالا نسبت به مصالح دیگر
 • سبکی بسیار زیاد
 • نصب و راه اندازی سریع و بدون دغدغه
 • ماندگاری و پایداری بالا
 • مقاوم در برابر زلزله
 • و …

قیمت ساندویچ پانل‌های آریا بارون

وابسته به آن که لایه‌های تشکیل شده ساندویچ پانل چه باشند، قیمت ساندویچ پانل می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس می‌توانید با شماره‌های فعال این کارخانه تماس حاصل نمایید.

همچنین برای خرید، بازدید و اطلاع از دیگر محصولات این کارخانه می‌توانید به آدرس این کارخانه، مشهد / بزرگراه میثاق / میثاق ۱ / ۳۴ مراجعه کنید. برای بازدید مجازی از محصولات این برند پیشنهاد می‌شود به آدرس این مجموعه مراجعه نمایید. www.aryabaron.com

انتهای خبر/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.