کد خبر : 122530
تاریخ انتشار : شنبه 13 فوریه 2021 - 19:14

صحبتی پیرامون انتخابات میاندوره ای مجلس با مردم گچساران و باشت 

صحبتی پیرامون انتخابات میاندوره ای مجلس با مردم گچساران و باشت 

اثبات نیوز؛       صحبتی پیرامون انتخابات میاندوره ای مجلس با مردم گچساران و باشت  محمدرمضانی؛ سلام بر مردم بصیر دیارم  قصد ندارم در انتخابات میاندوره ای ، عَلَم کاندیدی را بردارم و ناتوانمندیهای چهره های بعضاً تکراری و یا برندبازی را بخُورد مردمی بدهم ، که به امید حل هزاران مشکل از بیکاری

اثبات نیوز؛

 

 

 

صحبتی پیرامون انتخابات میاندوره ای مجلس با مردم گچساران و باشت 

محمدرمضانی؛

سلام بر مردم بصیر دیارم

 قصد ندارم در انتخابات میاندوره ای ، عَلَم کاندیدی را بردارم و ناتوانمندیهای چهره های بعضاً تکراری و یا برندبازی را بخُورد مردمی بدهم ، که به امید حل هزاران مشکل از بیکاری فرزندانشان تا نداری خودشان ، با تهدید سلامتیشان دربهای خانه هایشان را در این وضعیت کرونایی بر کاروانهای انتحاباتی باز گذاشته اند.

ضعفها و ناکارآمدیهای ملموس منتخبین از شورای شهرها گرفته تا نمایندگان و رییس جمهور در دور گذشته ، در ایران چهار فصل و ذی فرصت ضرورت تغییر و تعدیل در انتخابها را در اذهان عمومی مسجل کرده است.

آنچه که در شوهای تبلیغاتی آغازین کاروانهای انتخاباتی در میاندوره ای گچساران و باشت کم و بیش روئیت میشود. غالب گردانندگان این شوها ، روسایی هستند. که در گذشته و حال به حق و یا ناحق پستها که امانت بوده اند از آنها سلب شده ، گر چه شاید شرایط و انقضای زمان فرصت را از آنها برای ابقا گرفته است. اما حرص و ولع آنها حتی در سایه بعضاً بی اخلاقیها بوی انتقام از همدیگر میدهد. کاندیداها هم بعضاً با این توهم که منجی فقط خودشان هستند و اسب خود را میدوانند. لذا فرصت تفکر ، رصد و اشراف بر عملکرد اطرافیانشان را که جاهایی آخرت سوز هم هست نداشته باشند. یا اینکه بعد از انتخاب یا عدم انتخابشان قصد داشته باشند. طلب مغفرت کنند. گر چه ادای بدهکاری آنها حق ناس است در جاهایی شاید فقط فیش جهنم را همراه داشته باشد.

*تقسیم جماعت به چپ و راست ، پله معیوبی است برای صعود به قدرت.* *برندبازی خانوادگی هم در انتخابات منفورتر و به نوعی تن به استعمار خانوادگی دادن است.*

لذا پیشنهاد میشود: مردمی که اینچنین عزیزند. روزی عزیزترین عضو خانواده ، برادر یا پدر خانواده خود را برای استمرار و بقای این انقلاب تقدیم کرده اند. یا برای عزت کشورشان صورت خود را با سیلی سرخ کرده اند و با همه نداری ها ساخته اند و همچنین جوانانی که با عشق خدمت آستین بالا زده اند . این مردم سزوارند که با صداقت با آنها قدم برداشت و در حل مشکلات آنها قدم گذاشت. پس چاپلوسان ، منافع طلبانی که سیری در وجودشان نیست را امین خود ندانید.غرورتان را زیر پا بگذارید. اگر دغدغه خدمت در زیر سایه ولایت دارید. دو اصل اساسی که راه برون رفت مملکت در سالهای آغازین چهل ساله دوم انقلاب از این نابسامانیهاست را پیشه خود کرده و دینتان را نسبت به مردم و انقلاب ادا کنید. (گام دوم انقلاب و گردش نخبگان) و گرنه بر طبل غرور و خودستایی که جز تخریب اخلاق جامعه ، آورده دیگری ندارد بکوبید. ان شاالله در این وقت قریب به پنج ماه مانده به انتخابات شاهد رونمایی از کاندیداهای مجلس و شورا با نگاه خدمت بی منت و خالصانه به مردم عزیز با نگاه به دو اصل گام دوم و گردش نخبگان باشیم.

با احترام. به مردم عزیز و کاندیداها.

کوچک مردم گچساران و باشت .

محمد رمضانی

انتهای خبر/

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.